Občina Kranjska Gora
Stran je v urejanju
Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • Špela Vovk Erzar
  • Jože Lavtižar
  • Marija Zupančič Falak
  • Anica Hladnik, mag.
  • Nada Pezdirnik

Mandatno obdobje 2014 do 2018

26.07.2018 ob 17.00
12.07.2018 ob 17.00
07.06.2018 ob 17.00
24.05.2018 ob 17.00
12.04.2018 ob 17.00
22.03.2018 ob 17.00
25.01.2018 ob 17.00
30.11.2017 ob 17.00
16.11.2017 ob 17.00
26.10.2017 ob 17.00
28.09.2017 ob 17.00
07.09.2017 ob 17.00
27.07.2017 ob 17.00
06.07.2017 ob 17.00
01.06.2017 ob 17.00
11.05.2017 ob 17.00
20.04.2017 ob 17.00
28.03.2017 ob 17.00
26.01.2017 ob 17.00
08.12.2016 ob 17.00
27.09.2016 ob 17.00
19.07.2016 ob 17.00
14.06.2016 ob 17.00
31.05.2016 ob 17.00
21.04.2016 ob 17.00
29.03.2016 ob 17.00
15.03.2016 ob 16.30
23.02.2016 ob 17.00
26.01.2016 ob 17.00
29.12.2015 ob 17.00
26.11.2015 ob 17.00
22.10.2015 ob 17.00
29.09.2015 ob 17.00
27.08.2015 ob 17.00
11.06.2015 ob 17.00
28.05.2015 ob 17.30
23.04.2015 ob 17.00
31.03.2015 ob 16.00
29.01.2015 ob 18.00
16.12.2014 ob 18.00
10.12.2014 ob 18.00
14.10.2014 ob 19.00

Mandatno obdobje 2010 do 2014

Mandatno obdobje 2006 do 2010

Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?