04/580-98-00 | obcina@kranjska-gora.si

3. mandat

2002-2006

Lokalne volitve 10.11.2002

 

 Župan

Jure Žerjav

Liberalna demokracija Slovenije

 

 Člani občinskega sveta

 

Robert Robič
Stranka mladih Slovenije

 

Jože Zupančič
Slovenska ljudska stranka

 

Janez Mlinar
Nova Slovenija - Kršcanska ljudska stranka

 

Jože Krivc
Liberalna demokracija Slovenije

 

Emil Tavčar
Liberalna demokracija Slovenije

 

Slavko Miklič
Liberalna demokracija Slovenije

 

Franc Makše
Liberalna demokracija Slovenije

 

Branko Dolhar
Združena lista socialnih demokratov

 

Bojan Kordič
Združena lista socialnih demokratov

 

Mirko Eržen
Nestrankarska zgornjesavska dolina

 

Klavdija Gomboc
Nestrankarska zgornjesavska dolina

 

Črtomir Kosmač
Nestrankarska zgornjesavska dolina

 

Gregor Benedik
Razvoj športa in turizma

 

Žiga Židan
Mladina doline

 

Bogomir Košir
Socialdemokratska stranka Slovenije

 

Branislava Vovk
Socialdemokratska stranka Slovenije
 


 Nadzorni odbor

Vesna Kovačič
Mojca Kanalec
Jožef Lavtižar
Elizabeta Harbaš
Mihael Vilman 


Občinska volilna komisija

Hubert Rot (predsednik)
Jana Kramar
Egidija Košir Mrovlje
Antonija Misotič
Jana Tajme
Henrik Zupan
Ivanka Purkat
Alojz Jakelj


Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

Slavko Miklič (predsednik)
Jože Krivc
Janez Mlinar
Bogomir Košir
Črtomir Kosmać


Odbor za turizem, gospodarstvo in obrt

Slavko Miklič (predsednik)
Franc Makše
Janez dr. Mlinar
Mirjana Benedik
Janez Hrovat
France Voga


Odbor za finance

Mirko Eržen (predsednik)
Emil Tavčar
Petra Mlinar
Helena Voga


Odbor za komunalo in javno infrastrukturo

Bojan Kordič (predsednik)
Franc Makše
Jože Zupančič
Slavko Kanalec
Martin Pavlovčič
Anton Požar 


Odbor za prostorsko planiranje in varstvo okolja

Jože Krivc (predsednik)
Jože Zupančič
Bojan Kordič
David Oitzl
Bogdana Šuvak
Janez Mertelj


Odbor za kmetijstvo in gozdarstvo

Črtomir Kosmač (predsednik)
Branislava Vovk
Gregor Benedik
Marjan Benet
Jožef Alojzij Pezdirnik
Izidor Hlebanja


Odbor za šport in športne objekte

Gregor Benedik (predsednik)
Klavdija Gomboc
Žiga Židan
Bogdan Janša
Robert Kerštajn
Ivan Mežik


Odbor za vzgojo, izobraževanje in kulturo

Janez dr. Mlinar (predsednik)
Žiga Židan
Romana Kranjc
Mirko Rabič


Odbor za zdravstvo, socialno varstvo in skrbstvo

Robert Robič (predsednik)
Črtomir Kosmač
Polona Erlah
Otilija Mertelj


Komisija za lokalno samoupravo in statutarne zadeve

Bogomir Košir (predsednik)
Bojan Kordić
Emil Tavčar
Alojz Rogar
Jana Tajmer


Komisija za planinstvo, TNP in naravni rezervat Zelenci

Mirko Eržen (predsednik)
Bogomir Košir
Valentin Štular


Odbor za vloge in pritožbe

Branislava Vovk (predsednica)
Klavdija Gomboc
Mihael Kersnik
Srečko Oman


Žirija za obcinska priznanja

Robert Robič (predsednik)
Vinko Šumi
Feliks Zima


Svet glasila

Mirjam Žerjav
Janko Jakelj
Emil Tavcar
Robert Plavčak
Črtomir Kosmač
Gregor Oman
Karmen Sluga
Robert Kerštajn
Peter Klofutar


Svet za varstvo uporabnikov javnih dobrin

Marjeta Lotrič
Damjan Hrovat
Anton Požar


Komisija za aktivnosti pri gradnji doma za ostarele

Jože Zupančič (predsednik)
Janez Mlinar (namestnik)
Jože Krivc
Robert Robič