04/580-98-00 | obcina@kranjska-gora.si

Jasna se prebuja

V soboto 11.7. je župan Janez Hrovat simbolično otvoril kopališče na jezeru Jasna.

www.kranjskagora.si/sl/novice/otvoritev-jasne

Posted by Kranjska Gora on Sunday, July 12, 2015

Delo: »Vodo s temperaturo več kot 20 stopinj Celzija vsaj 100 dni na leto v Kranjski Gori nujno potrebujemo za kopanje in upam, da si bodo soglasodajalci premislili,« je dejal Hrovat.

Posted by Občina Kranjska Gora on Thursday, July 9, 2015

Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.