04/580-98-00 | obcina@kranjska-gora.si

Občinska uprava

 

 

DIREKTORICA OBČINSKE UPRAVE

Vesna Okršlar 

direktorica občinske uprave

04 5809 804

vesna.okrslar@kranjska-gora.si

 

 


 

KABINET ŽUPANA

Špela Lavtižar

višji referent I

04 5809 800

obcina@kranjska-gora.si

spela.lavtizar@kranjska-gora.si

Vodja službe 

Pomoč strankam - splošne informacije,

sprejemna pisarna.

Valerija Krznarič

strokovni sodelavec VII/1

04 5809 803

valerija.krznaric@kranjska-gora.si

Arhiv, informatika, turistična taksa.

Uroš Grzetič

strokovni sodelavec V

04 5809 808

uros.grzetic@kranjska-gora.si

Občinski svet, delovna telesa OS,

civilna zaščita, volitve.

 


 

SLUŽBA ZA SPLOŠNE IN PREMOŽENJSKO PRAVNE ZADEVE 

Egidija Košir Mrovlje

višji svetovalec I

04 5809 819

egidija.kosir@kranjska-gora.si

Vodja službe

Premoženjsko pravne zadeve.

Tina Brlogar

strokovni soedelavec VII/1

04 5809 816

tina.brlogar@kranjska-gora.si

Splošne in kadrovske zadeve.

 


 

SLUŽBA ZA OKOLJE IN PROSTOR 

Alojz Jakelj

višji svetovalec I

04 5809 810

alojz.jakelj@kranjska-gora.si

Vodja službe

Komunalni prispevek, nadomestilo za uporabo stavbnih zemljišč.

Boštjan Pristavec

višji svetovalec I

04 5809 821

bostjan.pristavec@kranjska-gora.si

Lokacijske informacije, potrdila o namenski rabi, zapore cest, prostorski akti, varstvo okolja, stanovanjske zadeve, energetika. 

 


 

SLUŽBA ZA GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE IN INVESTICIJE

Bojana Hlebanja

višji svetovalec I

04 5809 823

bojana.hlebanja@kranjska-gora.si

Vodja službe

Javna naročila in investicije.

Monika Lihteneger

višji referent III

04 5809 822

monika.lihteneger@kranjska-gora.si

Gospodarska javna infrastruktura in komunala.

 


 

SLUŽBA ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI IN GOSPODARSTVO

Vlasta Skumavc Rabič

višji svetovalec I

04 5809 809

vlasta.skumavc@kranjska-gora.si

Vodja službe 

Vzgoja in izobraževanje, kultura, šport,

socialno varstvo, zdravstvo, društva in

javna dela.

Vida Černe

višji svetovalec I

04 5809 812

vida.cerne@kranjska-gora.si

Gostinstvo, trgovina, turizem, protokol in mednarodno sodelovanje.

Vesna Kunšič

višji svetovalec I

04 5809 820

vesna.kunsic@kranjska-gora.si

Kmetijstvo, gozdarstvo, razvoj podeželja, zavarovana območja, zapuščene živali in občinske takse.

 


 

SLUŽBA ZA FINANCE

Monika Jakelj

višji svetovalec II

04 5809 817

monika.jakelj@kranjska-gora.si

Vodja službe

Finance in proračun. 

Lijana Ramuš 

finančnik V

04 5809 818

lijana.ramus@kranjska-gora.si

Računovodja za neposredne

proračunske uporabnike.

 


 

KRAJEVNE SKUPNOSTI 

 Tina Brlogar

KS Rateče - Planica

04 5876 041

ksratece@kranjska-gora.si

 Špela Lavtižar

KS Podkoren

04 5809 800

kspodkoren@kranjska-gora.si

 Špela Lavtižar

KS Kranjska Gora 

04 5809 800

kskrg@kranjska-gora.si

 Uroš Grzetič

KS "Rute",

Gozd Martuljek,

Srednji Vrh 

04 5809 808

ksrute@kranjska-gora.si

 Valerija Krznarič

KS Dovje Mojstrana

uradne ure: sreda 14:00 do 16:00

04 5891 184

ksmojstrana@kranjska-gora.si

 


 

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?